barošanas spilvens
Vēlies radīt komfortu barojot vai midzinot mazuli?
 

Ērts

Pirmo savu dzīves gadiņu bērns pavada vecāku rokās - iemiegot, ēdot, raudot un priecājoties. Lai bērniņš un vecāki justos ērtāk un pārliecinātāk mums radās ideja par KID’pillow. Tas ir neliels spilvens, kas apņem roku, radot komfortablu pozīciju, turot bērniņu.

Unikāls

Spilvenus izgatavojam tikai pāris eksemplāros, tāpec Tavs spilvens būs unikāls un neatkārtojams. Katrs no tiem ir  roku darbs, šūts te pat Latvijā, tāpēc tas ir tik mīļš, jo mums visiem patīk īpašas lietas.

Kvalitatīvs

Mēs mīlam bērnus, tāpēc vienmēr piemklējam labākos un dabiskākos audumus spilvena izveidē. Tā audums ir neapdrukāta trikotāža, organiskā kokvilna, kas ir mīksta, elastīga un elpojoša, bērna ādai tas ir pats svarīgākais. Spilvena pildījumā ir dobšķiedra/holofiber, kas ir antialerģsiks, viegli kopjams un mīksts kā mākonis.

KID'pillow ir ideāli piemērots Jūsu mazulim pirmajās dzīves nedēļās un mēnešos. Pateicoties ērtajam formātam, spilvenu var lietot gan mamma zīdīšanas laikā, gan tētis pudeles barošanas laikā, kā arī atrodoties ceļā.

To pabīda virs apakšdelma  līdz roku saliekumam un novieto kā ir ērti. Tas kalpo kā mīksts atbalsts mazuļa galvai, atbrīvo mazuļa kaklu un muguru un piedāvā patīkamu komfortu Jūsu rokai. Turklāt klipsis vai letes ļauj spilvenu atvērt, izklāt un lietot arī citos veidos. Lente kalpo arī kā praktisks atbalsts un ļauj, piemēram, ērti piestiprināt spilvenu pie ratiem, somas, gultas vai skapja.

Baro, iemidzini un spēlējies ar mazuli ērtāk!

Apraksts:

Izmērs: 30 cm x 50 cm

Audums: 100% trikotāža (Eco-Tex standarts 100)

Pildījums:  100% dobšķiedra/holofaibers 

Kopšana: viegli mazgāt veļas mašīnā ar temperatūru līdz 40 grādiem

Ražots Latvijā

PASŪTĪT

Lai pasūtītu barošanas spilventiņu, Jums jāsaziņas ar mus par tā dizainu. Lūdzu aizpildīt zemāk nepieciešamo info un mēs Jums nosūtīsim pieejamos varinatus uzreiz! Sadaļā ziņojums varat ievadīt informāciju par vēlamajām krāsām vai arī kam spilventiņš būs domāts - meitenītei vai puisītim. Paldies!

0
 .